Formy płatności

W sklepie www.wixfilters.pl dostępne są następujące formy płatności za dokonane zakupy:1. Przelew - Zapłaty dokonujesz przed rozpoczęciem realizacji zamówienia, na konto bankowe, którego dane otrzymasz od nas po złożeniu zamówienia. Towar zostanie wysłany do Ciebie dopiero po jego opłaceniu.

2. Serwis Payu.pl - Zapłaty dokonujesz przed rozpoczęciem realizacji zamówienia, za pomocą serwisu PayU.pl. Serwis PayU.pl umożliwia dokonanie płatności za pomocą karty kredytowej lub szybkiego przelewu z wybranych polskich banków. Towar zostanie wysłany do Ciebie dopiero po jego opłaceniu.

3. Pobranie - Zapłaty dokonujesz u listonosza lub kuriera, który dostarczy Ci przesyłkę pod wskazany przez Ciebie adres. Wymagane jest posiadanie odpowiedniej kwoty w gotówce - bez zapłaty listonosz nie wyda Ci zamówionej przesyłki. W niektórych formach dostaw może się zdarzyć, iż doliczymy do kosztów przesyłki koszty związane z pobraniem. Szczegóły poznasz w cennikach poszczególnych form dostaw.

4. Serwis PayPal.pl - Zapłaty dokonujesz za pomocą serwisu PayPal przed rozpoczęciem realizacji zamówienia. Towar zostanie wysłany do Ciebie dopiero po jego opłaceniu

5. Gotówka - Za swoje zakupy możesz zapłacić osobiście w sklepie.