Brak produktów w wybranej kategorii spełniających kryteria wyświetlania.

Filtry hydrauliczne

filtry hydrauliczne WIX FILTERS w ofercie największego dystrybutora w Polsce                    

Filtry hydrauliczne WIX FILTERS do maszyn rolniczych charakteryzują się wysoką wydajnością i zgodnością z wymogami producentów maszyn. 

Na stare pytanie „jak czysta jest czystość”, odpowiedzią producentów filtrów jest standaryzowanie metod testowych i przyjęcie współczynnika „beta” precyzyjnie opisuje skuteczność filtrowania przez badane medium filtracyjne w zakresie zatrzymywania cząstek o określonej wielkości.

             Inne metody badawcze nie zostały standaryzowane i podawane wyniki mogą różnić się między sobą, nie dając pewności, co do odpowiedniej jakości kupionego filtra. Zastosowania hydrauliki w życiu codziennym i przemyśle gwałtownie rośnie. Firma WIX FILTERS stale bada nowe zastosowania na bieżąco uzupełniając ofertę filtrów, aby w pełni sprostać potrzebą klientów. Najnowsza oferta filtrów marki WIX FILTERS to typoszereg przemysłowych filtrów oleju hydraulicznego.

W oferice filtrów hydraulicznych WIX FILTERS znajdziemy filtry do John Deere, filtry do Case, filtry do Massey-Ferguson, filtry do ciągników, filtry do maszyn rolniczych