Brak produktów w wybranej kategorii spełniających kryteria wyświetlania.

Filtry oleju

Olej jest tym dla silnika, czym krew dla człowieka. I właśnie dlatego powinniśmy dbać o układ olejowy w naszym sprzęcie, szczególną uwagę przykładając do terminowych wymian oleju i filtrów. Biorąc pod uwagę koszt oleju i filtra, które stosowane są w naszych koparkach, ładowarkach, traktorach, samochodach ciężarowych do wartości tego sprzętu, okazuje się, że przy niewielkich kosztach dbamy o nasz drogi sprzęt, wydłużając jego „życie”, czas bezawaryjnych prac a co za tym idzie, obniżając koszty utrzymania. 

Pamiętaj aby nigdy nie używać drugi raz filtra oleju. Grozi to nieodwracalnymi uszkodzeniami układu smarowania i dużymi kosztami naprawy.

W maszynach rolniczych stosowane są filtry oleju typu spin-on tzw. filtry puszkowe oraz wkłady filtrów oleju. Filtry oleju do maszyn John Deere

Filtr oelu WIX FILTERS 51792 Filtr oleju WIX FILTERS 51370
Puszkowy filtr oleju

Wkład filtra oleju

   

 

  Filtry oleju WIX FILTERS dla rolnictwa, kombajnów, ciągników, traktorów
     
     

Oferujemy największy w Polsce wybór filtrów oleju stosowanych w maszynach rolniczych, czy to ciągnikach, kombajnach czy ładowarkach i  innych sprzętach. U nas znajdziesz filtry oleju do John Deere, filtry oleju do Massey-Ferguson, filtry oleju do Fendt, filtry oleju do Claas, filtry oleju do New Holland, filtry oleju do Kubota, filtry oleju do Case i wiele innych. Zapraszamy.