Brak produktów w wybranej kategorii spełniających kryteria wyświetlania.

Filtry powietrza

Filtry powietrza WIX FILTERS do dużych obciążeń dostępne są w różnych kształtach i rozmiarach. Wszystkie filtry powietrza przeznaczone do sprzętu ciężkiego mają minimalną sprawność 99,9%. Ponieważ te filtry są znacznie większe niż filtry do samochodów osobowych, są wykonane z mocniejszych i trwalszych materiałów. Wszystkie oferowane filtry spełniają rygorystyczne normy producentów maszyn a nawet je przwyższają. 

O filtr powietrza w branży rolniczej każdy użytkownik musi szczególnie dbać. Jego sprawność, czystość mają bezpośredni wpływ na bezawaryjną pracę silnika oraz koszty utrzymania maszyny.

Ważnym elementem filtra powietrza jest stosowanie drugiego wkładu, mniejszego, który montujemy najczęściej wewnątrz głównego, dużego. Popularnie ten mniejszy wkład nazywany "bezpiecznikiem" służy do przejęcia roli filtra głównego podczas niespodziwanej sytuacji np. zapchanie go na polu podczas pracy. 

Najbardziej popularne kształty filtrów powietrza stosowanych w rolnictwie

Filtr powietrza WIX 46808 Filtr powietrza WIX FILTERS 49275
Okrągły filtr powietrza

Owalny filtr powietrza
z wykorzystaniem
technologii Power Core

   

 

  Filtry powietrza WIX FILTERS dla rolnictwa, kombajnów, ciągników, traktorów
     
     

W naszej ofercie znajdziecie Państwo filtry powietrza WIX FILTERS stosowane w popularnych maszynach rolniczych jak Case, Fendt, Deutz, John Deere, Massey-Ferguson, New Holland, Kubota, Valtra jak i również do tych mniej popularnych.