Brak produktów w wybranej kategorii spełniających kryteria wyświetlania.

Filtry do skrzyń biegów

Automatyczna skrzynia biegów to na tyle ważny element samochodu, że nieprawidłowe użytkowanie, błędy w serwisie mogą skutkować poważnymi awariami, narażając użytkownika auta na wysokie koszty naprawy. 

Filtry do automatycznych skrzyń biegów

WIX FILTERS w swojej ofercie oprócz filtrów powietrza, oleju, hydraulicznych czy paliwa posiada również bardzo szeroką ofertę filtrów, które mają zastosowanie w automatycznych skrzyniach biegów. Pond 200 pozycji produktów pokrywa swoją dostępnością pojazdy z okresu początku automatycznych skrzyń biegów aż do pojazdu współczesnych posiadających skrzynie 8 czy 9 stopniowe.

Oferta filtrów do automatycznych skrzyń biegów WIX FILTERS obejmuje wiele typów skrzyń stosowanych w wielu pojazdach. Posiadamy w ofercie filtry do samochodów amerykańskich, japońskich, europejskich oraz w samochodach ciężarowych, maszynach rolniczych i budowlanych. Zawsze przy wymianie filtra automatycznej skrzyni biegów pamiętaj aby zastosowań odpowiedni olej. Nie jest aż tak istotne jakiej marki wlejesz olej (używaj renomowanych marek). Ważne jest aby stosować olej zgodny z zaleceniami producenta. 

  automatyczna skrzynia biegów największa oferta filtrów do ASB, dystrybutor WIX FILTER, katalog filtrów WIX